Preču katalogs
Rādīt vairāk kategoriju
LV RU

Mēs piedāvājam jums iepazīties ar visbiežāk sastopamajiem mūsu klientu jautājumiem kategorijās.
Ja jums ir jautājumi, atbildes uz kuriem jūs neatradat šajā sadaļā - rakstiet mums mail@pirkums.lv

Vai jūs varat pasūtīt bez reģistrācijas?
Jā, Jūs varat pasūtīt preces bez reģistrācijas mūsu mājaslapā.

Reģistrācija:
Reģistrācija atvieglos Jūsu turpmākos pasūtījumus, lai Jums nav atkārtoti jāaizpilda dati. Reģistrācijai ir jāaizpilda anketa.
Katram reģistrētajam lietotājam ir pienākums neizpaust citām personām savus piekļuves datus.
Veicot reģistrāciju, klients piekļuv savam Profilam: redz savus datus, savu pasūtījumu statusus, var lejupielādēt rēķinu apmaksai PDF formātā.

Personas datu apstrāde
Mājaslapas www.pirkums.lv, www.pokupka.lv (SIA Febia) ievadītās informācijas (tai skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana un palīdzības sniegšana interneta vietnes lietošanas laikā.
Apstrādājot mums sniegtos personas datus, tiek ievērotas datu aizsardzības tiesību aktu prasības.
Tiek garantēta pilnīga konfidencialitāte.
SIA „Febia” informē, ka norādot savu e-pasta adresi, jūs piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīts rēķins pasūtījuma apmaksai,  paziņojums/atgādinājums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem.
SIA „Febia” informē, ka norādot savu mobilo tālruņa numuru, jūs piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīta ziņa par rēķina izsūtīšanu uz e-pastu,  paziņojums/atgādinājums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem, darbinieks vai kurjers zvanīt, lai sarunātu preču saņemšanu.
Gadījumā, ja tiek veikts pasūtījums ar vēlmi to iegādāties "Līzingā" - jums būs izsūtīta anketa, kura vēlāk tiks nosūtīta līzinga kompānijai uz līguma pamatā.
Lasiet vairāk sadaļā Privātuma politika

Preces pieejamība:
Interneta veikala noliktavā nav pieejamas visas izvietotās preces. Dažas preces nāk pēc pasūtījuma. Lūgums preces esamību iepriekš precizēt pa e-pastu mail@pirkums.lv

Preces pasūtīšana un apstiprinājuma saņemšana:

Noformējot pasūtijumu interneta veikalā, jūs saņemsiet automātisku apstiprinājumu, ka jūsu pasūtijums ir pieņemts. Tālāk katra pasūtījuma izskatīšana notiks individuāli, mūsu darbinieki sazināsies ar jums (pa e-pastu vai telefoniski), lai aprunātu preces pieejamību, atsūtis priekšapmaksas rēķinu uz e-pastu (nepieciešamības gadījumā), aprunās piegādes variantus u.t.t. Rēķini tiek izsūtīti darba dienā.

Preces apmaksas un saņemšanas termiņi
Pircējam ir pienākums norēķināties par preci trīs darba dienu laikā no brīža, kad izsūtīts rēķins apmaksai.
Ja pircējs izvēlas saņemt preci ofisā, tad pasūtīto preci nepieciešams saņemt trīs darba dienu laikā no brīža, kad www.pirkums.lv klientu apkalpošanas speciālists ir apstiprinājis, ka pasūtījums sagatavots saņemšanai.
Ja augtāk minēti nosacījumi nav izpildīti laicīgi (3 darba dienu laikā), pārdevējam ir tiesības anulēt pasūtījumu un pārdot preces citiem pircējiem. Izņēmums tikai tad, ja pircējs vienojas ar pārdēvēju par citu termiņu.
Ja pircējs rīkojas negodprātīgi, pārdēvējam ir tiesības palūgt priekšapmaksu vai atteikties izpildīt pasūtījumu.

Preču cena un piegādes izmaksas:
Visās preču cenās ir iekļauts PVN (pievienotās vērtības nodokļis).
Preču cenās nav iekļautās piegādes izmaksas.

Norēķinu veidi:
• skaidrā naudā vai ar bankas karti: apmaksa ar skaidru naudu vai ar bankas karti tikai preces saņemšanas brīdī mūsu ofisā Rīgā. Kopā ar preci jūs saņemat stingrās uzskates kvīti.
Citiem piegādes veidiem apmaksa ar skaidru naudu nav pieejama!
• bankas pārskaitījums:
Jūs maksājiet ar bankas pārskaitījumu. Pēc pasūtījuma veikšanas Jūs saņemat saiti online maksājumam un rēķinu (var izvēlēties jums ērtāku pārskaitījuma veidu). Pēc apmaksas saņemšanas notiek preces piegāde. Preces saņemšanas brīdī Jūs saņemat stingrās uzskates kvīti.
• līzings, nomaksa: preces līzingā (sākot no 70 eiro) iespējams iegādāties uz nomaksu Lateko līzingā, Aizdevums.lv un InCREDIT GROUP.

Atlaižu kodi un dāvanu kartes numuri:
Aizpildot pasūtijumu interneta veikalā, ailē "Papildus informācija" jūs varat norādīt atlaides kodu, dāvanu kartes numuru vai citu informāciju. Ja jūs aizmirsāt to norādīt pasūtijuma veikšanas posmā, lūgums to nosūtīs uz mūsu e-pastu mail@pirkums.lv Atlaide netiks aprēķināta automātiski, darbinieks to piemēros vēlāk apstrādājot jūsu pasūtijumu.

Preču piegāde:
Preču piegādes termiņi, kas ir norādīti grozā, ir aptuveni (atkarīgi vai prece ir pieejama uzreiz vai nāk pēc pasūtījuma).
Jūs varat izvēlēties vienu no šādiem preču saņemšanas veidiem:
1) Bezmaksas piegāde - saņemat preci pirkums.lv ofisā Rīgā, Piedrujas iela 11(Biznesa centrs Forums)(pēc iepriekšējas vienošanās);
Kā atrast mūsu ofisu lasiet šeit (lūdzu nospiediet uz vārdu "šeit", un jums atvērsies jauns logs ar shēmu un video)
2) Piegāde uz Omniva pakomātiem
- saņemat preci Omniva pakomātos - pie Latvijas lielākajiem tirdzniecības centriem;
Ar šo piegādes veidu nav iespējams piegādāt preces smagākas par 30 kg (izmēri nepārsniedz 41 cm x 38 cm x 64 cm)
3) Piegāde Latvijas pasts pakomātos.
Maksimālais sūtījuma svars 31.5 kg, izmērs - 38 x 38 x 58 cm.
4) Piegāde Latvijas Pasts pasta nodaļās - preču piegāde notiek pilsētas pasta nodaļās visā Latvijā.
5) Preču piegāde uz Circle K (Statoil) degvielas uzpildes stacijām (DUS) - preču piegāde uz 59 DUS stacijām. Ar šo piegādes veidu iespējams piegādāt preces līdz 10 kg.
6) Preču piegāde DPD Pickup Station - Paku skapjiem - izsniegšanas punkti ir izvietoti ērti pieejamos un apmeklētos veikalos, salonos un citās pakalpojumu sniegšanas vietās. Piegādi nodrošina DPD.
7) Venipak Pickup punkti un pakomāti– tie ir jums ērtās vietās pieejami veikali un pakalpojumu centri, kuros varat saņemt sūtījumu. Pakomātu maksimālais izmērs 39,5x41x61 cm, svars 30 kg. Pickup punktu maksimālais iepakojuma tilpums ne lielāks par 0,04 m³ (garāka mala līdz 50 cm), svars 10 kg
8) Piegāde Latvijā ar kurjerpastu - preču piegāde notiek uz Jūsu norādīto adresi darba dienās 8:00-17:00. Bet tikai Rīgā var pieprasīt kurjera piegādi vēl darba dienās 18:00-22:00.
9) Piegāde uz Unisend pakomātiem - Maksimālais sūtījuma svars 30 kg, izmērs - 74 x 35 x 61 cm.
Lasiet vairāk sadaļā Preču piegāde

Starptautiskā piegāde - Preču piegāde ārpus Latvijas
Ir iespējama piegāde arī citās pasaules valstīs. Piegādes izmaksas tiks aprēķinātas katra gadījumā individuāli. Jūs varat nosūtīt pieprasījumu mūsu e-pasta mail@pirkums.lv vai noformējot pasūtījumu mājaslapā.

Worldwide shipping - Delivery of goods outside the Latvia
It is possible to make delivery in other countries. Shipping costs will be calculated in each individual case. You can send a request to our e-mail mail@pirkums.lv or make order on the website.


Garantija un atteikuma tiesības
Lasiet par garantiju un atteikuma tiesībam mūsu sadaļā "Garantija un atteikums"

Par iepirkumiem valsts vai pašvaldību iestādēs lūgums rakstiet uz e-pastu mail@pirkums.lv un mēs piedāvāsim jums cenas.

Informācija uzņēmumiem:

Ja vēlaties saņemt izcili labu cenu savam lielajam pirkumam, noslēgt līgumu par pastāvīgu preču piegādi un saņemt bonusus par pirkumu apjomu, tad rakstiet uz info@pirkums.lv vai zvaniet +371 29765977 un saņemsiet īpašu attieksmi un izdevīgus apmaksas nosacījumus.

Slinkums likt preces grozā un pildīt pasūtījuma formu? Vienkārši atsūtiet mums e-pastu ar vēlamo preču sarakstu un jūsu rekvizītiem un mēs ar jums sazināsimies.

Jūsu reklāmas izvietošanas cenas mājaslapā
1) Lielais baneris (1005x391)(1:0.39) - cena 50,- EUR/mēnesī
2) Mazais baneris (315x391)(0.80:1) - cena 15,- EUR/mēnesī
3) Garais baneris (1340x64)(1:0.05) - cena 8,- EUR/mēnesī
Cenas ar PVN. Par reklāmas jautājumiem raksiet uz mail@pirkums.lv

Informācija uzņēmumiem:
Par pievienotās vērtības nodokļa piemērošanu elektronikai no 2016.gada 1.aprīļa


Darām zināmu, ka no 2016. gada 1. aprīļa stājas spēkā grozījumi Pievienotās vērtības nodokļa likumā -  likums ir papildināts ar 143.1pantu, kurā noteikts, ka mobilajiem telefoniem, planšetdatoriem un klēpjdatoriem, integrālās shēmas ierīcēm (tai skaitā mikroprocesoriem un centrālo procesoru blokiem) piemēro īpašo pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk – PVN) piemērošanas režīmu (tā saukto PVN apgriezto jeb reversā maksāšanas kārtību).

Tagad jūsu uzņēmums mobilos telefonus, planšetdatorus un klēpjdatorus (portatīvos datorus) PIRKUMS.LV var iegādāties bez PVN ar nosacījumu, ka:
1) darījuma brīdī uzņēmums ir PVN maksātājs,
2) apmaksai izmanto vienīgi bezskaidras naudas norēķinus,
3) iegāde notiek par pilnu cenu

PVN nepiemērošana atteicas tikai uz iegādes brīdi un turpmāk ir pircēja kompetencē. Tātad, ja vēlāk saistības par iekārtu uzņēmas Jūsu darbinieks vai kāda cita fiziska persona, atbildība par PVN maksājumu jāuzņemas iekārtas pircējam, jo PIRKUMS.LV turpina sagatavot rēķinus bez PVN atbilstīgi iekārtas iegādes līgumam.
Personas, kuras ir reģistrējušās ka PVN maksātāji, nevarēs iegādāties iekārtas ne ar, ne bez PVN, ja gribēs maksāt ar skaidru naudu.
Pilnībā iepazistināties ar materiālu par pievienotās vērtības nodokļa piemērošanu elektronikai no 2016.gada 1.aprīļa var šeit

143.5 pants. Īpašs nodokļa piemērošanas režīms sadzīves elektronisko iekārtu un sadzīves elektriskās aparatūras piegādei no 01.01.2018

Tagad jūsu uzņēmums sadzīves elektroniskās iekārtas un sadzīves elektrisko aparatūru PIRKUMS.LV var iegādāties bez PVN ar nosacījumu, ka:
1) darījuma brīdī uzņēmums ir PVN maksātājs,
2) apmaksai izmanto vienīgi bezskaidras naudas norēķinus,
3) iegāde notiek par pilnu cenu

(1) Nodokli par Ministru kabineta noteikto sadzīves elektronisko iekārtu un sadzīves elektriskās aparatūras piegādi, kas veikta iekšzemē, valsts budžetā maksā preču saņēmējs, ja preču piegādātājs un preču saņēmējs ir reģistrēti nodokļa maksātāji.
(2) Šā panta pirmajā daļā minēto preču piegādātājs izraksta preču saņēmējam nodokļa rēķinu, kurā piegādāto preču vērtību norāda bez nodokļa.
(3) Šā panta pirmajā daļā minēto preču saņēmējs samaksā preču piegādātājam nodokļa rēķinā norādīto preču vērtību.
(4) Šā panta pirmajā daļā minēto preču saņēmējs par saņemtajām precēm maksā, izmantojot bezskaidras naudas norēķinus.
(5) Ministru kabinets nosaka preces, kuras uzskata par sadzīves elektroniskajām iekārtām un sadzīves elektrisko aparatūru atbilstoši Kombinētās nomenklatūras kodiem, kas noteikti Padomes 1987. gada 23. jūlija regulas (EEK) Nr. 2658/87 par tarifu un statistikas nomenklatūru un kopējo muitas tarifu I pielikumā un tās grozījumos.

Saite uz likumu šeit
8.pielikumā varat iepazīstināties ar "sadzīves elektroniskās iekārtas un sadzīves elektriskā aparatūra, kuras piegādēm piemēro īpašo pievienotās vērtības nodokļa piemērošanas režīmu"Lasiet vairāk par jaunu energomarkējumu šeit.

Uzraksti savu ziņojumu un mēs atbildēsim tuvākajā laikā!

Paldies, Jusu ziņojums tika nosūtīts
Šajā sadaļā sniegtā informācija ir paredzēta tikai pilngadīgām personām.
Nospiežot pogu "Piekrītu", apstiprinu, ka:
  • Man jau ir 18 gadi.
  • Vizuālā informācija, kas iekļauta šajā sadaļā, tiks izmantota tikai personīgos nolūkos un pasargāta no nepilngadīgām personām.