Preču katalogs
Rādīt vairāk kategoriju
LV RU
ExtraDigital UM08A31 Akumulators priekš klēpjdatoram Acer 5200mAh (NB410064) ExtraDigital UM08A31 Akumulators priekš klēpjdatoram Acer 5200mAh (NB410064)

ExtraDigital UM08A31 Akumulators priekš klēpjdatoram Acer 5200mAh (NB410064)

Pievienot grozam
€ 31.95

Extra Digital Advanced Notebook Battery ACER UM08A31, 5200mAh.

Compatible computer models:
Acer Aspire One 10.1 (pilkas).
Acer Aspire One 571.
Acer Aspire One 8.9” (pilkas).
Acer Aspire One A110-1691.
Acer Aspire One A110-1698.
Acer Aspire One A110-1722.
Acer Aspire One A110-1812.
Acer Aspire One A110-1948.
Acer Aspire One A110-Ab.
Acer Aspire One A110-Ac.
Acer Aspire One A110-AGb.
Acer Aspire One A110-AGc.
Acer Aspire One A110-Bb.
Acer Aspire One A110-Bc.
Acer Aspire One A110-BGb.
Acer Aspire one A110L blau.
Acer Aspire one A110X Black Edition.
Acer Aspire One A150-1049.
Acer Aspire One A150-1249.
Acer Aspire One A150-1382.
Acer Aspire One A150-1447.
Acer Aspire One A150-1493.
Acer Aspire One A150-1532.
Acer Aspire One A150-1570.
Acer Aspire One A150-1983.
Acer Aspire One A150-Ab.
Acer Aspire One A150-Ac.
Acer Aspire One A150-Bb.
Acer Aspire One A150-Bb1.
Acer Aspire One A150-Bbdom.
Acer Aspire One A150-Bc.
Acer Aspire One A150-Bc1.
Acer Aspire One A150-Bcdom.
Acer Aspire One A150-BGb.
Acer Aspire One A150-Bk.
Acer Aspire One A150-Bkdom.
Acer Aspire One A150-Bp1.
Acer Aspire One A150-Bpdom.
Acer Aspire One A150-Bwdom.
Acer Aspire one A150L blau.
Acer Aspire one A150X blau.
Acer Aspire One D150-1044.
Acer Aspire One D150-1125.
Acer Aspire One D150-1165.
Acer Aspire One D150-1197.
Acer Aspire One D150-1322.
Acer Aspire One D150-1577.
Acer Aspire One D150-1587.
Acer Aspire One D150-1606.
Acer Aspire One D150-1647.
Acer Aspire One D150-1860.
Acer Aspire One D150-1920.
Acer Aspire One D150-1B.
Acer Aspire One D150-1Br.
Acer Aspire One D150-Bb73.
Acer Aspire One D150-Bbdom.
Acer Aspire One D150-Bk73.
Acer Aspire One D150-Bkdom.
Acer Aspire One D150-Br73.
Acer Aspire One D150-Brdom.
Acer Aspire One D150-Bw73.
Acer Aspire One D150-Bwdom.
Acer Aspire One D250-1026.
Acer Aspire One D250-1042.
Acer Aspire One D250-1116.
Acer Aspire One D250-1165.
Acer Aspire One D250-1185.
Acer Aspire One D250-1610.
Acer Aspire One D250-1924.
Acer Aspire One D250-1990.
Acer Aspire One D250-1Bb.
Acer Aspire One D250-1Br.
Acer Aspire One D250-Bb18.
Acer Aspire One D250-Bb83.
Acer Aspire One D250-Bb83F.
Acer Aspire One D250-Bk18.
Acer Aspire One D250-Bk83.
Acer Aspire One D250-Bk83F.
Acer Aspire One D250-Bp83.
Acer Aspire One D250-Br18.
Acer Aspire One D250-Br83.
Acer Aspire One D250-Br83F.
Acer Aspire One D250-Bw83.
Acer Aspire One D250-Bw83F.
Acer Aspire One P531h.
Acer Aspire One P531h-1766.
Acer Aspire One P531h-1791.
Acer Aspire One P531h-1Bk.
Acer Aspire One Pro 531.
Acer Aspire One Pro 531f-2G64Bk.
Acer Aspire One Pro 531h.
Acer Aspire One Pro 531h-06k.
Acer Aspire One Pro 531h-0Bk..
Acer Aspire One Pro 531h-1G16Bk.
Acer Aspire One Pro 531h-1G25Bk.
Acer Aspire One Pro 531h-2G25Bk.
Acer Aspire One Pro 531h-HD11DOM.
Acer Aspire One Pro 531h-SS11.
Acer Aspire One Pro 531h-SS11DOM.
Acer Aspire one ZG5.
Acer Gatwey LT1001J.
Acer Gatwey LT2000.

Compatible part numbers:
LC.BTP00.017.
LC.BTP00.043.
LC.BTP00.046.
UM08A31.
UM08A32.
UM08A51.
UM08A52.
UM08A71.
UM08A72.
UM08A73.
UM08A74.
UM08B31..
UM08B32.
UM08B52.
UM08B71.
UM08B72.
UM08B73.
UM08B74.

Specifications:
Capacity: 5200 mAh.
Element type: Li-ion.
Voltage: 10.8-11.1 V.

Notes: the list of compatible models may not be complete. In case of doubt, always ask a consultant for advice.

Ražotājs: ExtraDigital

Uzraksti savu ziņojumu un mēs atbildēsim tuvākajā laikā!

Paldies, Jusu ziņojums tika nosūtīts
Šajā sadaļā sniegtā informācija ir paredzēta tikai pilngadīgām personām.
Nospiežot pogu "Piekrītu", apstiprinu, ka:
  • Man jau ir 18 gadi.
  • Vizuālā informācija, kas iekļauta šajā sadaļā, tiks izmantota tikai personīgos nolūkos un pasargāta no nepilngadīgām personām.